Pizzerie z opcją ‘Fabryka Pizzy’

postheadericon Fabryka Pizzy

Fabryka Pizzy to sieć pizzerii dostępnych nie tylko w Krakowie. Cieszące się coraz większym zainteresowaniem lokale, mają już swoich stałych klientów. Trudno się dziwić – pizza jest naprawdę przepyszna, a wybór ogromny. Atutem pizzerii jest nie tylko rozbudowane menu, ale menu przygotowane specjalnie dla dzieci. Dlatego pewnie bardzo często Fabryka Pizzy jest odwiedzana przez rodziców z dziećmi. To świetny sposób dla spędzenie miło czasu.

Chciałbyś zjeść „Świniaka w pieczarze”? A może „Świniaka na wakacjach”? W ofercie znajdziesz też inne pizze, takie jak np. „Ostry osioł”, „Kolba kurczaka” czy „Kurczak w porach”. Nieprzeciętne nazwy są ogromną atrakcją tej wyjątkowej pizzerii. Oferta posiłków jest bardzo rozbudowana. Oczywiście, pizza jest głównym punktem, ale nie można zapomnieć, że w Fabryce Pizzy zjemy także wiele innych pysznych rzeczy, takich jak Carpaccio, szpinak z czosnkiem, włoskie bruschettki z pomidorami, krewetki tygrysie podawane z bagietką na trzy sposoby i mnóstwo innych. Nie tylko fani pizzy znajdą pyszności dla siebie. Dla dzieci podawane są małe pizze o lubianych przez najmłodszych smakach, makarony, Gnochhi, Bombery i lody.

Fabrykę Pizzy znajdziemy przy ul. Józefa 24, Lubomirskiego 41 (dostawa), Sławkowskiej 3 czy Stańczyka 14 (dostawa). Czynne codziennie od 11 do 22. Na bieżąco aktualizowane są tzw. „Dania na tablicy” czyli specjalności pizzerii. Może to być m.in. tagietelle z podgrzybkami, czosnkiem i rozmarynem w sosie śmietanowym, Gnocchi z kurczakiem i rozmarynem w sosie pomidorowym, zapiekane z mozarellą. czy pizza z boczkiem i rozmarynem.

Fabryka Pizzy

Józefa 34,
Tel. 12 433 80 80
jozefa@fabrykapizzy.pl

Lubomirskiego 41,
Tel. 12 432 01 01
krakow.lubomirskiego@fabrykapizzy.pl

Sławkowska 3,

Tel. 12 422 32 00
slawkowska@fabrykapizzy.pl

Stańczyka 14

Tel. 12 445 68 68, 12 445 64 25, 530 040 004
krakow.stanczyka@fabrykapizzy.pl